Bierzemy udział w projekcie Zdrowo i Sportowo!

Projekt Zdrowo i Sportowo
Uwaga, uwaga!!!!!
Wraz z początkiem nowego roku szkolnego nasze przedszkole Leśna Akademia w Woli Kiełpińskiej dołączyło do programu ZDROWO I SPORTOWO. Nasze przedszkolaki z wielkim entuzjazmem rozpoczęły zajęcia sportowe na hali i boisku szkolnym. Dzieci po pierwszych zajęciach z ogromnym zaangażowaniem włączyły się do prac plastycznych wyrażających w jaki sposób można dbać o zdrowie oraz kondycję fizyczną. Z wielką radością przyjęły też wiadomość o konkursie akcji ZiS „Gdzie jest nasz plakat?”. Przy wspólnym zaangażowaniu plakat programu wraz z pracami plastycznymi zdobi korytarz przedszkolny naszej Leśnej Akademii i przypomina tym małym i tym dużym o ZDROWYM I SPORTOWYM stylu życia i że wybierając tę drogę zawsze zwyciężasz💥🔥 😃😄😁.