Bieg Warsa i Sawy

Jan Burzyński brązowym medalistą Ogólnopolskiego Biegu „Warsa i Sawy”
30 września 2023r w sobotnie przedpołudnie, duża grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w XVIII edycji Ogólnopolskiego Biegu „Warsa i Sawy” w Pomiechówku.
Uczniowie aktywnie spędzili wolny czas promując zdrowy styl życia. Działania takie mają na celu rozwijanie wśród dzieci i młodzieży zamiłowanie do systematycznego uprawiania sportu oraz kontynuowania tradycji biegu „Warsa i Sawy”.
Najwyższy wynik uzyskał Jan Burzyński zajął III miejsce w kategorii wiekowej 2010- 2009 na dystansie 1500 m.
Nasza ubiegłoroczna absolwentka Amelia Więch również uplasowała się na III pozycji w swojej kategorii wiekowej na dystansie 1000 m. Cieszy fakt, że uczniowie w których zaszczepiłam chęć do biegania dalej kontynuują tradycję i osiągają sukcesy.
Bardzo dziękuję wszystkim rodzicom, którzy zapisali swoje pociechy na bieg, dowieźli na start i gorąco kibicowali. Dzięki temu wszyscy startujący uczniowie mogli zdobyć nowe doświadczenia i cieszyć się ze wsparcia i swoich sukcesów.