3a potwierdza:- Czytanie jest OK!

Chcecie wierzcie, chcecie nie wierzcie ale my to wiemy napewno: czytanie jest czynnością prawdziwie magiczną, bo:
– znakomicie wspiera rozwój,
– zaspokaja potrzeby emocjonalne,
– przynosi radość,
– pozostawia wspaniałe wspomnienia., itd, itd…
Biorąc to pod uwagę od wielu lat w klasach 1-3 realizujemy projekty czytelnicze i we współpracy z rodzicami podejmujemy różnorodne akcje by promować czytanie i przekonywać wszelkich niedowiarków. W b.r.szk. również będziemy kontynuować te dzialania. Jako pierwsi ruszyli do boju uczniowie klasy 3a.
16 września odwiedziła ich mama Szymona Pani Kasia. Przeczytała dzieciom przepiękne opowiadanie które napisała razem z synem w ubiegłym roku. Opowiadanie zwróciło uwagę dzieci na problem poczucia własnej wartości, akceptacji i szacunku. Pani Kasia przygotowała ciekawe zadania do pracy w zespołach. Uczniowie rozmawiali o uczuciach i emocjach. Na koniec wszyscy podziękowaliśmy Pani za mądrze i z korzyścią wspólnie spędzony czas. Czekamy na następne spotkania z kolejnymi rodzicami 3a.