👮‍♀️🚦 Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu! Spotkanie z Policjantką z Powiatowej Komendy Policji 🚸📢

Droga Społeczności Przedszkolna!

Nasze przedszkolaki mieli niezwykłą okazję spotkać się z Policjantką z Powiatowej Komendy Policji w Legionowie. To była wyjątkowa lekcja bezpieczeństwa! Pani Policjantka opowiedziała naszym maluchom o zasadach bezpieczeństwa na ulicy. Dzieci dowiedziały się, jak ważne jest przestrzeganie znaków drogowych, jak się zachować podczas przechodzenia przez ulicę i jak zadbać o własne bezpieczeństwo.Ale to nie wszystko! Pani Policjantka również opowiedziała dzieciom o swojej pracy i jak ważną rolę odgrywają policjanci w społeczeństwie. Dzieci miały okazję zadawać wiele ciekawych pytań i dowiedziały się, że Policja jest naszym przyjacielem i stróżem porządku.Oczywiście, nie zabrakło też ważnych wskazówek, jak się zachować w sytuacji spotkania z nieznajomym. Dzieci zostały pouczone, jakie kroki podjąć, by pozostać bezpiecznymi.Dziękujemy Pani Policjantce za wizytę w naszym przedszkolu i za cenne informacje, które podzieliła się z naszymi przedszkolakami. To było niezwykle pouczające i inspirujące spotkanie!

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z tej wyjątkowej lekcji bezpieczeństwa.