馃弳馃寛 Sukces naszych Ma艂ych Zaj膮czk贸w w Konkursie „Zdrowie w Bajce”! 馃専馃帀

Mamy niezwyk艂膮 rado艣膰 og艂osi膰, 偶e nasze przedszkole, reprezentowane przez dzieci z grupy Zaj膮czk贸w, zdoby艂o pierwsze miejsce w powiatowym konkursie „Zdrowie w Bajce”! 馃弳馃専
Konkurs ten, wpisuj膮cy si臋 w ramy Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego dla mieszka艅c贸w powiatu legionowskiego na lata 2021-2025, ma na celu wsparcie psychiczno-pedagogiczne uczni贸w, rodzic贸w i nauczycieli. Niezmiernie cieszymy si臋, 偶e nasze przedszkole aktywnie uczestniczy w tak wa偶nych inicjatywach! 馃寛
Tegoroczny temat XV edycji konkursu brzmia艂: „NIE ROZMAWIAM Z NIEZNAJOMYM!!!”. Dzieci z grupy Zaj膮czk贸w nie tylko doskonale zrozumia艂y przes艂anie konkursu, ale r贸wnie偶 kreatywnie je przedstawi艂y, zyskuj膮c zas艂u偶one pierwsze miejsce!
Dzi臋kujemy naszym ma艂ym Ambasadorom Zdrowia za zaanga偶owanie i tw贸rcze podej艣cie do tematu. Wasza praca jest inspiracj膮 dla nas wszystkich! 馃専馃憦
Gratulacje r贸wnie偶 dla wspania艂ych nauczycieli i rodzic贸w, kt贸rzy wspieraj膮 naszych ma艂ych artyst贸w na ka偶dym etapie ich rozwoju. Jeste艣my dumni z naszego przedszkola i zawsze gotowi wsp贸lnie budowa膰 zdrow膮, radosn膮 przysz艂o艣膰 naszych dzieci! 馃挅馃懅馃懄馃挅