馃崗馃嵐 Smacznie, zdrowo, kolorowo 馃寛

Drodzy Rodzice i sympatycy naszego przedszkola!

       4 pa藕dziernika w grupach „Wiewi贸rki” i „Liski” mia艂o miejsce niezwyk艂e wydarzenie. Nasze przedszkolaki uczestniczy艂y w warsztatach, podczas kt贸rych tworzy艂y pyszne, pe艂ne witamin jab艂kowe soki! 馃構
       Ale to nie koniec niespodzianek tego dnia. Sadownik 鈥 Pan Wojciech, z pasj膮 opowiedzia艂 naszym ma艂ym s艂uchaczom o tajnikach swojej pracy, dziel膮c si臋 wiedz膮 na temat uprawy i piel臋gnacji drzewek owocowych. Dzi臋ki niemu, nasze dzieci dowiedzia艂y si臋 sk膮d bior膮 si臋 smaczne jab艂ka i jakie prace s膮 konieczne, by艣my mogli cieszy膰 si臋 ich smakiem.
       A na zako艅czenie tego owocowego dnia odby艂a si臋 degustacja! Dzieci mia艂y okazj臋 spr贸bowa膰 sok贸w, kt贸re same wycisn臋艂y, a tak偶e kosztowa膰 soczystych jab艂uszek i domowej szarlotki. Palce liza膰! 馃崕馃嵃 Tym samym nasze przedszkolaki z zaanga偶owaniem zrealizowa艂y kolejne zadanie projektowe w Og贸lnopolskim projekcie edukacyjnym ,,Jestem ma艂ym przyjacielem przyrody鈥
Zach臋camy do obejrzenia zdj臋膰 z tego kolorowego i smacznego dnia.